Bożena Cywińska

W mojej artystycznej działalności najważniejszym żywiołem jest światło. Eksperymentując z szeroką paletą różnorodnych materiałów dopiero w kamieniach mineralnych odnalazłam prawdziwie unikatowe piękno efektów świetlnych powstające w rezultacie gry światła na nigdy niepowtarzalnej,

unikatowej fakturze kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Od wielu lat z sukcesem projektuję i wytwarzam szeroką gamę lamp z różnorodnych kamieni mineralnych takich jak ametyst, cytryn, kwarc różowy, karneol, kryształ górski i wiele innych. Moje lampy są produkowane całkowicie ręcznie a ich ostateczny kształt, rozmiary, wygląd czy zastosowane źródło światła może być każdorazowo dostosowane do indywidualnych gustów i wymogów klientów. W oparciu o moje długoletnie doświadczenie bardzo często pomagam swoim Klientom w doborze optymalnego dla nich oświetlenia. Dzięki moim radom wybrane przez Klientów lampy są zawsze doskonale dopasowane do oczekiwanych efektów i charakteru urządzanego przez nich wnętrza. 

Moje lampy są piękną ozdobą bardzo różnych pomieszczeń takich jak salony, sypialnie kuchnie, halle czy łazienki prywatnych mieszkań, domów i rezydencji, jak też lobbies i apartamenty eleganckich hoteli czy wnętrza wykwintnych restauracji. Przestawione fotografie moich lamp to tylko niewielka próbka ogromu możliwości w zakresie formy, kształtu, kolorystyki czy źródła światła, jakie stwarza zastosowanie kamieni półszlachetnych.

Wieloletnia praca ze światłem i z kamieniami mineralnymi pozwala mi z mocnym przeświadczeniem stwierdzić, że wraz z moją lampą prawdziwe piękno, spokój i ciepło zagości w każdym oświetlanym przez nią wnętrzu.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie.


Bożena Cywińska